Arašidový olej

 

Má svetložltú farbu výraznejšiu orechovú vôňu a chuť pražených arašidov. Obsahuje vysoký podiel nenasýtených tukov, je bohatým zdrojom antioxidantov a vitamínu E

Čítať ďalej: Arašidový olej

Konopný olej - BIO

 

 

Má krásnu tmavozelenú farbu a chuť špenátu a vôňu letnej lúky. Olej s vysokým obsahom OMEGA - 6 polynenasýtených mastných kyselín- Gama linolenova kyselina a OMEGA- 3 – kyselina alfa linoleová.

Čítať ďalej: Konopný olej - BIO

Makadámiovy olej

 

 

Plody makadámie sa považujú za „ kráľovne orechov“. Sú to guľaté plody s veľkosťou cca 3cm. Má zlatistú farbu. Ma vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín, vitamínov A, E, B .

Čítať ďalej: Makadámiovy olej

Argánový olej - BIO

 

 

 

Často nazývaný ako "TEKUTÉ ZLATO MAROKA". V Maroku považovaný za všeliek.

Čítať ďalej: Argánový olej - BIO

Ľanový olej

 

Žltkastý olej, získaný zo semien ľanu. Má jemnú orechovú vôňu a jemne horkastú chuť. Má vysoký obsah vlákniny, lignany a mastných nenasýtených kyselín omega - 3.

Čítať ďalej: Ľanový olej

Makový olej

 

 

 

Olej zo semien rastliny mak modrý. Má žltkastú farbu a jemnú horkastú chuť. Má vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín, minerálov a vitamínov

Čítať ďalej: Makový olej

Bodliakový olej - BIO

 

  

Získava sa zo semien bodliaka. Obsahuje vysoký podiel vitamínu E a Omega 6 nenasýtenej mastnej kyseliny.

Čítať ďalej: Bodliakový olej - BIO

Lieskovo - orieškový olej

 

 

 Lieskovo - orieškový olej má veľmi jemnú arómu a chuť pražených lieskových orechov, ktorá všetkým pripravovaným jedlám dodáva vynikaújcu chuť.

 

Čítať ďalej: Lieskovo - orieškový olej

Marhuľový olej - BIO

 

 

 

 

 

Olej lisovaný zo sladkých marhuľových jadier. Je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E. Má zlatožltú farbu, intenzívnu vôňu.

Čítať ďalej: Marhuľový olej - BIO